Comisii de specialitate

1

COMISIA PENTRU BUGET - FINANŢE

  1. Coman Ioan Radu - preşedinte
  2. Chilat Crina Fiorela - secretar
  3. Kovacs Francisc Marinel
  4. Şteţco Gabriel Bogdan
  5. Cerneştean Mihai Felician
  6. Cosma Alexandru
  7. Dobocan Romeo
  8. Ilieş Marius Sorin
  9. Marincaş Viorica
2

COMISIA PENTRU PROIECTE, STRATEGII ŞI DEZVOLTARE

  1. Şteţco Gabriel Bogdan - preşedinte
  2. Ilieş Marius Sorin - secretar
  3. Coman Ioan Radu
  4. Kovacs Francisc Marinel
  5. Chilat Crina Fiorela
  6. Moldovan George Dumitru
  7. Consilier Partidul Pro România
3

COMISIA PENTRU URBANISM, AMENAJAREA TERITORIULUI, PROTECŢIA MEDIULUI ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU

  1. Vlad Adrian Vasile - preşedinte
  2. Cherhaţ Olivia - secretar
  3. Cerneştean Mihai Felician
  4. Bude Ioan
  5. Consilier PSD
  6. Ilieş Marius Sorin
  7. Cheudan Ioan
4

COMISIA PENTRU TURISM ŞI RELAŢII INTERNAŢIONALE

  1. Filip Adrian Nicolae Partidul - preşedinte
  2. Consilier PSD - secretar
  3. Brezoczki Valeria Mirela
  4. Bledea Daniela
  5. Consilier PSD
  6. Coteţ Tămaș Dionisie
  7. Cozma Dorin
5

COMISIA PENTRU ACTIVITĂŢI DE TINERET ŞI SPORT

  1. Zaharia Bogdan Andrei - preşedinte
  2. Horj Emil - secretar
  3. Petruţ Anamaria Ioana
  4. Kovacs Francisc Marinel
  5. Consilier PSD
  6. Coteţ Tămaş Dionisie
  7. Cozma Dorin
6

COMISIA PENTRU SĂNĂTATE

  1. Cheudan Ioan - preşedinte
  2. Bledea Daniela - secretar
  3. Oros George Alexandru
  4. Bîrlea Gheorghe
  5. Timiş Gică
  6. Cremene Mihaela Simona
  7. Filip Adrian Nicolae
7

COMISIA PENTRU MUNCĂ, SOLIDARITATE SOCIALĂ, FAMILIE ŞI ASISTENŢĂ SOCIALĂ

  1. Timiş Gică - preşedinte
  2. Cremene Mihaela Simona - secretar
  3. Costin Hendea Anca Minodora
  4. Brezoczki Valeria Mirela
  5. Bude Ioan
  6. Consilier PSD
  7. Consilier Partidul Pro România
8

COMISIA DE ÎNVĂȚĂMÂNT, CULTURĂ ŞI CULTE

  1. Bîrlea Gheorghe - preşedinte
  2. Cosma Alexandru - secretar
  3. Costin Hendea Anca Minodora
  4. Petruţ Anamaria Ioana
  5. Buda Andrei
  6. Vlad Adrian Vasile
  7. Zaharia Bogdan Andrei
9

COMISIA JURIDICĂ ŞI DE DISCIPLINĂ

  1. Oros George Alexandru - preşedinte
  2. Marincaș Viorica - secretar
  3. Horj Emil
  4. Buda Andrei
  5. Dobocan Romeo
  6. Zaharia Bogdan Andrei
  7. Cherhaţ Olivia

Link-uri rapide

Informaţii utile

MaraQuality

Măsuri de management privind creşterea gradului de informare şi conştientizare din Parcul Naţional Munţii Rodnei

Circuitul bisericilor de lemn din Transilvania de Nord

Reabilitare traseu de drum județean Baia Sprie (DN 18) - Cavnic (DJ 184) - Ocna Șugatag (DJ 109F) - Călinești (DJ185) - Bârsana (DJ185)

Pl@NETour - Crearea unui produs de turism ştiinţific şi infrastructură o reţea de cooperare transfrontalieră în domeniul turismului ştiinţific în Maramureş şi Transcarpathia

Centru Educațional Demonstrativ pentru Energie Durabilă – Centrul SEED

Reabilitarea Spitalului Judeţean de Urgenţă "Dr. Constantin Opriş" – Baia Mare

Creşterea capacităţii de management şi de răspuns în situaţii de dezastre naturale în regiunea transfrontalieră

site vechi site vechi
© 2018 Consiliul Judeţean Maramureş. All Rights Reserved.